Miks siit?

Bussi tellija huvid

Avalehel olid mitmed grupid juba ära nimetatud: lasteaialapsed, kooliõpilased, töötajad, pensionärid,  võistkonnad jne ja seda sõltumata grupi suurusest, kõigil on vaja bussiga sõita. Kusjuures tellitud buss on enamasti palju odavam ja palju mugavam (just paindlikkuse mõttes) kui seda on liinibuss.

Miks teha hinnapäring siit (hetkel Tallinnas tegutsevad bussifirmad):

  1. Hinnapakkumiste küsimine on tasuta! Sagedamini bussi tellides märkate kindlasti, et bussifirmad pakuvad väga erinevaid hindu. Hinnavahe võib olla kordades või rahas väljendades – eesti sisestel sõitudel sadades eurodes. 
  1. Vahet pole, kelle kulul sõit toimub (riik, kohalik omavalitus, lapsevanemad, sõitjad ise maksavad, sponsorid). Igal juhul tahab sõidu rahastaja olla kindel, et raha kasutatakse mõistlikult ja (enamasti) on valitud odavam lahendus. Kui hinnapakkumise päring läheb paarikümnele bussifirmale, siis kindlasti saabub mitmeid hinnapakkumisi, millede hulgast saad sobiva välja valida.
  1. Hinnapakkumise esitavad ainult need firmad, kes on sellest sõidust huvitatud ja kellel on vaba bussi pakkuda. Kusjuures igal firmal on hinnapakkumine põhjalikult läbi mõeldud – ei saa ju päris suvalist hinda pakkuda, sest paarkümmend konkurenti esitavad samuti hinnapakkumise.
  1. Kui sõit on kohe-kohe tulekul, siis on suurem tõenäosus saada rohkem ja soodsamaid hinnapakkumisi.
  1. Sõidu tingimustes (sh maksumuses) lepid ise bussifirmaga kokku ehk siis siinse veebilehe eesmärk on tutvustada Sinu sõidusoovi (hetkel 20 Tallinna) erinevale bussifirmale ja sellega veebilehe/veebilehe tegija ülesanded lõpevad.

Bussifirma huvid

Kui hinnapakkumine ei lähe läbi ehk kliendi jaoks on hind liiga kallis või on mingid muud keeldumise põhjused, siis see ei maksa bussifirmale midagi. Tasuda tuleb ainult toimunud sõitude eest (KUNI 31.01.2024 ON TEENUS TASUTA).

Hea võimalus uute klientide leidmiseks – esita normaalse hinnaga pakkumine ja kindlasti saad siit endale uusi sõite.

Väga harva on ajakirjanduses märgata reklaame sõnumiga “Telli meie firma buss”. Nähtavasti on põhjuseks reklaami kallidus ja pole üldsegi kindel, et reklaam töötab ehk siis uusi kliente juurde meelitab. Kui omad ainult mõnda bussi, siis on väga keeruline n-ö silma paista. Siin aga oled võrdses konkurentsis koos teiste bussifirmadega. Ma tahan siinset veebilehte tutvustada nii lasteaedadele, koolidele, spordiklubidele, igasugu seltsidele jne. Nii peaks iga kuu siit kaudu tulema päris palju hinnapäringuid.

Hinnapäringule vastamine ehk hinnapakkumise esitamine ei ole kohustuslik. Pole ju mõtet saata vastuseks “Küsitud päevaks ei ole vaba bussi”. Kui listis on paarkümmend bussifirmat, siis kellelgi ikka on võimalus sõit ära teha.